Vyhlášení výsledků soutěže

Během letošního léta pro Vás město Mariánské Lázně připravilo fotografickou soutěž na téma Mariánské Lázně, lázeňská část, město, kultura, architektura, příroda, prameny, městské parky či Kladská a okolí. Zúčastnilo se jí celkem 115 amaterských i profesionálních fotografů. Nyní vám slavnostně oznamujeme výherce nejlepší fotografie zvoleného odbornou porotou. Gratulujeme a doufáme, že všem výhercům udělají ceny radost!

Výherci vybraní odbornou porotou

1. místo – Jakub Červený

2. místo – Milan Sláma

3. místo – Ladislav Škroch

Vítězné fotografie

Opakování hlasování veřejnosti

Při hlasování veřejnosti docházelo k opakovanému porušování pravidel a umělému navyšování počtu hlasů, proto jsme byli nuceni upravit pravidla soutěže.

Hlasování veřejnosti o nejlepší fotografii bude doplněno o užší finále, do kterého byly zařazeny fotografie, které v hlasování veřejnosti získaly alespoň 10 a více bodů. Ovšem od jednoho autora postoupila vždy jen jedna nejlépe hodnocená fotografie. Hlasování bude probíhat na Facebooku Infocentra formou lajků. 3 nejlépe olajkované fotografie vyhrávají. Do užšího finále postoupilo celkem 22 fotografií. Hlasovat můžete zde – klikněte.

Pozor: Hlasování bude probíhat pouze do 12.1.2015 včetně.

Slavnostní předání cen

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen proběhne 11.02.2015 v Městském divadle během zahájení výstavy těch nejzdařilejších ze zaslaných fotografií!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *