Vernisáž výstavy fotografií měla úspěch!

V Městském divadle v Mariánských Lázních proběhla dne 11. února 2015 vernisáž k výstavě fotografií, která vzešla ze “Soutěže o nejkrásnější fotografii Mariánských Lázní”. Vernisáže se zúčastnilo nebývalé množství návštěvníků. Vítězové soutěže byli následně v obležení fotografů a televizních reportérů a všichni obdivovali bezmála sto vystavených fotografií.

Infocentrum města Mariánské Lázně ve spolupráci s městem Mariánské Lázně vyhlásilo loni v květnu fotografickou soutěž pro veřejnost. Soutěž probíhala celé léto, od září do prosince se hlasovalo a ke konci roku byly vyhlášeny výsledky. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií – hlasování odborné poroty a hlasování veřejnosti, které probíhalo na webových stránkách soutěže www.marlazne.cz.

Vernisáže se zúčastnil i starosta města, pan Vojtěch Franta, který společně se zástupci sponzorů předal vítězům diplomy a věcné ceny.

Cílem soutěže bylo zapojení místních obyvatel do pozitivní propagace svého města a nalákání potenciálních návštěvníků z České republiky. Ceny do soutěže poskytli místní podnikatelé i příspěvková organizace města. Tato soutěž je první vlaštovkou ve vzájemné aktivní spolupráci soukromého a veřejného sektoru.

Soutěž se setkala s pozitivním ohlasem veřejnosti, neboť bylo přihlášeno neuvěřitelných 327 fotografií. Soutěžící pocházeli nejen z Mariánských Lázní, ale z celé České republiky. Je na místě poděkovat všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na realizaci soutěže, ať už to byli samotní soutěžící či odborná porota v čele s panem Davidem Kurcem, pracovníci infocentra, kteří se zasloužili o grafické ztvárnění a propagaci soutěže, pan Petr Placek z Městského úřadu, který celou soutěž zajišťoval technicky a samozřejmě také veřejnost, která pilně hlasovala na internetu. Největší dík patří našim sponzorům, díky nimž jsme mohli rozdat krásné věcné ceny. Jmenovitě: Ing. Radek Šnajdr za Spa & Wellness Hotel Olympia, Ing. Jiří Richter za hotel Krakonoš, paní Ivana Mottlová za Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot, pan Karel Kalivoda za hotel Nové Lázně, pan Michal Kandráč za Správu městských sportovišť a pan Radek Míka z parku Boheminium, který poskytl tři ceny.

Máme velkou radost z úspěšně dokončené akce a těšíme se na další ročník.

Za organizační tým: Barbora Tintěrová

Výsledky soutěže

Třetí místo v kategorii hlasování veřejnosti vyhrál pan Jakub Červený a získal tak Rodinné vstupné do parku Boheminium.

Druhé místo v kategorii hlasování veřejnosti vyhrála paní Alena Zeminová, která získala roční permanentku do Městského bazénu a jako bonus také rodinnou vstupenku do parku Boheminium.

První místo v kategorii hlasování veřejnosti vyhrál pan Ondřej Staněk a získal tak poukaz na „Vstup do římských lázní a koupel v královské kabině“ v hotelu Nové Lázně a jako bonus celoroční volnou vstupenku do parku Boheminium.

V kategorii hlasování odborné poroty vyhrál třetí místo pan Ladislav Škroch a získal tak poukaz k libovolnému využití do Gourmet Hotelu a Restaurantu Villa Patriot.

Druhé místo v kategorii hlasování odborné poroty vyhrál pan Milan Sláma a získal tak „Detoxikační wellness balíček“ v hotelu Krakonoš.

První místo v kategorii hlasování odborné poroty vyhrál pan Jakub Červený a získal tak hlavní cenu, a to „Víkendový wellness pobyt pro dvě osoby v lázeňském hotelu Olympia v Mariánských Lázních.

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *