Druhý ročník fotografické soutěže „MARIÁNKY V POHYBU“

soutez_ML_resizeInfocentrum města Mariánské Lázně ve spolupráci s městem Mariánské Lázně vyhlašuje u příležitosti Zahájení lázeňské sezóny 2015 2. ročník fotografické soutěže na téma: „MARIÁNKY V POHYBU“

Téma: kulturní akce a aktivní trávení volného času v Mariánských Lázních

Chodíte rádi na kulturní akce pořádané v Mariánských Lázních a přitom rádi fotografujete? Využíváte jedinečnosti Mariánských Lázní k aktivnímu odpočinku a nosíte s sebou fotoaparát? Pak je naše fotosoutěž určena právě Vám. Vyfoťte zajímavý snímek při některé z těchto aktivit a vyhrajte věcné ceny.

Jak na to

Pořiďte zajímavou fotografii na kulturní akci konané v Mariánských Lázních (např. Zahájení lázeňské sezóny, Jazzové lázně, Kapsa pohádek, Chopinův festival, Mariánský podzim, Literární festival, kolonádní a jiné koncerty atd.) nebo fotografii zobrazující aktivity ve městě a jeho blízkém okolí (např. běh, kolo, nordic walking, golf, jízda na koni, tenis, atd.).

Začátek soutěže: 8. května 2015 (u příležitosti Zahájení lázeňské sezóny 2015)

Konec soutěže: 31. října 2015, resp. v den posledního provozu Zpívající fontány (v případě příznivého počasí se provoz prodlužuje do prvního listopadového týdne)

Fotografie lze posílat do 15. listopadu.

Vyhodnocení soutěže: prosinec 2015

Vyhlášení výsledků, předání cen, vernisáž výstavy: únor 2016

Ceny, výhry

1.cena – vyhlídkový let nad Mariánskými Lázněmi (Svaz letců ČR – odbočka Mariánské Lázně)
2.cena – romantická večeře pro dva (Lázeňský hotel Royal)
3.cena – sportovní aktivity zdarma – terénní koloběžky, lukostřelba, bikepark, lyžařský areál (Skiareál Mariánky & Snowhill a. s.)

Jak se přihlásit

  • Svou fotografii pošlete na email: soutez@marianskelazne.cz
  • Do soutěže můžete zaslat maximálně 5 fotografií od jednoho autora
  • Fotografie zasílejte ve formátu JPG, minimální požadovaná velikost je 3000 px na delší straně, tj. cca. 2 MB
  • Přijímáme pouze digitální foto bez datumovek, vodoznaku a výrazných digitálních úprav
  • Zasláním fotografie do soutěže souhlasíte s pravidly

Pravidla soutěže

Soutěž je otevřená pro digitální foto bez datumovek, vodoznaku a výrazných digitálních úprav. Své fotografie mohou soutěžící posílat na emailovou adresu soutez@marianskelazne.cz, lze využít i úložiště typu uschovna.cz či ulozto.cz. Do soutěže může soutěžící zaslat maximálně 5 soutěžních fotografií. Fotografie v digitální podobě je nutné zaslat ve formátu JPG, minimální požadovaná velikost fotografií je 3000 px na delší straně, tj. cca. 2 MB. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie s nevhodným nebo pobuřujícím obsahem a fotografie nesplňující požadované rozlišení a tematické zadání.

Soutěžící poskytuje organizátorovi nevýhradní licenci k užití fotografií k propagaci organizátora soutěže a soutěže samé. Soutěžící se zříká všech autorských práv k fotografii a souhlasí s publikováním zaslaných fotografií v tiskové nebo v elektronické podobě bez nároků na honorář, a to nejen v tiskovinách vydávaných organizátorem soutěže ale i v rámci jiných reklamních a propagačních prostředků. Licence k užití fotografií se poskytuje bez časového a teritoriálního omezení.

Soutěžící prohlašuje, že je autorem přihlášených fotografií anebo osobou oprávněnou k výkonu majetkových autorských práv, opravňujících jej k účasti v soutěži se všemi právy a povinnostmi s tím spojenými.

Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich zveřejnění, to vše v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Vítěz soutěže bude informován e-mailem po skončení hodnocení zaslaných fotografií, tj. nejpozději do 20. prosince 2015. Pokud se pořadateli nepodaří vítěze soutěže zastihnout do 5 dnů od prvního pokusu (přičemž se pořadatel zavazuje kontaktovat vítěze alespoň 2x prostřednictvím e-mailu), výhra přechází na soutěžícího na druhém, respektive třetím a případně dalším místě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *